Sleva!

Mandaly štěstí – Pro život v přítomnosti

133,00 

Poštovné: 84,00 Kč  Zásilkovna – Jiní dopravci

 

Alexandra KOVANDOVÁ

Nakladatelství: Bhakti

EAN: 9788087074190
ISBN: 978-80-87074-19-0

 

STÁHNĚTE SI MANDALU

 

Skladem

Možnosti plateb:

karty

dobirka  

 

Mandaly štěstí, omalovánky pro dospělé, obsahují energii, která vás při malování bude konkrétně inspirovat, jak prožívat vaše štěstí. 

Štěstí tady pro nás je neustále, v každém okamžiku, jen ho díky spoustě věcí nevnímáme… Když budeme vědomě prožívat svůj život, může nás překvapit, že už štěstí nemusíme pracně hledat. Podíváme-li se na štěstí trochu víc, zjistíme, že tady tak nějak pořád bylo a je. 

Naučte se snadno prožívat štěstí v každém okamžiku.

 

Štěstí – je jen pro někoho? Vybarvujte omalovánky pro dospělé Mandaly štěstí a zjistíte, že štěstí je pro každého.

„Štěstí – Co je to štěstí? Muška jenom zlatá…“ to je klasika. Viděl někdo z vás zlatou mušku? Ano? Ne? Znamená to, že je ho tak málo? To asi ne. Přesto mnoho z nás žijí život bez radosti a naplnění.

Dva přístupy ke štěstí

V podstatě k němu lze přijít jen dvěma způsoby.  V jednom je výsledkem nějaké činnosti  – práce, různých radovánek, z okolí, od dětí, zjednodušeně, když se daří, co chceme. (v práci vás povýšili, na zahrádce uzrála rajčata, partner přišel včas a nakoupil, dítě přineslo na vysvědčení vyznamenání….)

Druhý přístup na to jde jinak.  Stačí si jen uvědomovat fakt, že jsme. K tomuto druhu štěstí máme přístup všichni a kdykoliv a nikoho a nic k tomu nepotřebujeme – ať už je nám 10 nebo 80, jsme nemocní, nebo zdraví, úspěšní, neúspěšní… Určitě to znáte. Např. když jste večer unavení po opravdu hodně náročném dnu, tak vypínáte – automaticky.  Je vám úplně jedno, jestli není umyté nádobí nebo jestli ještě nemáte dárek pro kamarádku k zítřejším narozeninám… Chcete se jen zastavit. … I tak se k němu dá dojít…

Oba tyto přístupy jsou stejně důležité, a každý z nich má své místo v životě. (Jak bychom mohli fungovat např. s přáteli, vychovávat děti nebo pracovat, kdyby neexistovala pravidla a cíle, jejichž splnění nám v konečném důsledku přináší štěstí, nebo být si v dnešní době jen vědom, že jsem – a nic víc, je v dnešní době a společnosti zase trochu nezodpovědné). Tyto dva odlišné přístupy ke štěstí (dalo by se říct „Západní a Východní“) se skvěle doplňují.  Jak?  Oba přístupy celý článek

Další informace

Hmotnost170 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Mandaly štěstí – Pro život v přítomnosti“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *