Sleva!

Mandaly inspirace – Zázračná řešení

99,00 

Poštovné: 84,00 Kč  Zásilkovna – Jiní dopravci

 

Jana NĚMCOVÁ

Nakladatelství: Bhakti

EAN: 9788087074275
ISBN: 978-80-87074-27-5

STÁHNĚTE SI MANDALU

 

Skladem

Katalogové číslo: 017296 Kategorie: , , ,

Možnosti plateb:

karty

dobirka  

 

MANDALY INSPIRACE jsou zde, aby vám otevřely nové – lepší možnosti. Nejlepší inspirace přichází v rozpoložení klidu. Čím jsme uvolněnější, tím jsou řešení, která se nabízejí, lepší. Ta nejgeniálnější řešení jsou často těmi nejjednoduššími. Malování mandal mezi ně rozhodně patří.  Řešení, která se nám nabízejí a jsou nevýhodná, nás upozorňují, že se cítíme mizerně.  Tento pocit je možné změnit malováním mandal, což vám přinese pocit klidu a harmonie... A Mandaly Inspirace vám s tím pomůžou.

Mandaly inspirace vám přináší inspiraci, klid, harmonii a úspěch

Nejlepší inspirace přichází v rozpoložení klidu a přímo z vás samých. Čím jste uvolněnější, tím jsou řešení, která se vám nabízejí, lepší. Ta nejgeniálnější řešení jsou často těmi nejjednoduššími. Geniálních a zároveň jednoduchých přístupů není mnoho. Malování mandal mezi ně rozhodně patří, protože v sobě mají obě výše uvedené vlastnosti. Není náhoda, že se mandaly v minulosti objevovaly v obdobích největšího chaosu, aby přinesly klid a harmonii. Uvedu praktický příklad ze současnosti. Při dočasných finančních potížích se zvedla úroveň vašich nepříjemných pocitů, které stále prožíváte, a tím se významně snížilo množství „dobrých“ řešení „jak z finančních potíží ven“ na minimum, nebo na nulu. Řešení, která se vám nabízejí, jsou často nevýhodná. Není nutné na ně přistoupit nebo se z toho hroutit. Upozorňují vás, že se cítíte mizerně, a tento pocit je možné změnit malováním mandal, což vám přinese pocit klidu a harmonie.

Mandaly inspirace pomáhají nalézt zázračné řešení

Jakmile se stabilizujete a uvolníte (= projeví se na vás změna), začnou celý článek

O autorce Janě Němcové

Jana Němcová je také autorkou těchto knih: Mandaly odpuštění, Mandaly vděčnosti, Mandaly důvěry. Jana pomáhá svým klientům - především ženám a dětem - s přípravou na zkoušky a se zlepšením soustředění a s učením, se zvýšením sebevědomí, s harmonizací vztahů doma v rodině i na pracovišti, s překonáním strachu a s přípravou na porod. Více zde.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Mandaly inspirace – Zázračná řešení“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *