Sleva!

Mandaly odvahy – Jak se zbavit strachu

133,00 

Poštovné: 84,00 Kč  Zásilkovna – Jiní dopravci

 

Alexandra KOVANDOVÁ

Nakladatelství: Bhakti

AN: 9788087074237
ISBN: 978-80-87074-23-7

 

STÁHNĚTE SI MANDALU

 

Skladem

Možnosti plateb:

karty

dobirka  

 

Mandaly odvahy - odvaha nemusí být jen o velkých činech. Někdy strach omezuje naše vnímání a my pak vidíme věci jinak, než jaké skutečně jsou… A jaké skutečně jsou, zjistíme, pokud se rozhodneme je vyzkoušet.  Mandaly odvahy ti pomůžou: – Ozvat se a říct svůj názor – Zkoušet nové věci – Prožívat naplno vlastní život

Mandaly odvahy - O odvaze

Odvaha se hodně vyskytuje v pohádkách či různých návodech - jak lépe žít, a přitom se dotýká celého našeho života. Protože ať vědomě nebo nevědomě se s ním setkáváme vlastně každý den. Pro někoho je odvahou podívat se do svého nitra,  projevit se nebo říct svůj názor. Někdo musí zdolat Mont Everest, sjet nejdivočejší řeku světa nebo skákat padákem. Někdo nemá ani odvahu denně prožívat život a tak sáhne radši po nějaké náhražce. A to prosím není jen alkohol nebo prášky, ale i televize, práce nebo třeba knihy, všechno to jsou v podstatě formy úniku před realitou.

Jak nádherně odvážné jsou děti.

Fascinuje mě odvaha mojí roční dcerky, která znovu a znovu v důvěře zkoumá svět a své možnosti. Stejně tak obdivuji odvahu své starší dcery, která má odvahu se mi postavit a říct svůj názor, která často jedná klidně a moudře i v zátěžových situacích. Taky se nezastaví před překážkou, ale tak dlouho a trpělivě to zkouší až to dokáže. Jde přímo, žádné okliky, věru mám se co učit. Můj syn šel asi hned dvakrát, protože pro něj je sršeň domácí mazlík, ve vodě nejen plave, ale skáče salta, čímž nutí k obrovské odvaze mně a není snad sportu nebo pohybu, který by nevyzkoušel. Moje děti mě neustále nutí posouvat hranice mojí odvahy, často o velké skoky 🙂 .

Mandaly odvahy vám pomůžou zbavit se strachu

"Není odvahy beze celý článek

Další informace

Hmotnost170 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Mandaly odvahy – Jak se zbavit strachu“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *