Sleva!

Mandaly sebevědomí – Malováním k sebejistotě

133,00 

Poštovné: 84,00 Kč  Zásilkovna – Jiní dopravci

 

Alexandra KOVANDOVÁ

Nakladatelství: Bhakti

EAN: 9788087074138
ISBN: 978-80-87074-13-8

Stáhněte si mandalu

 

Skladem

Možnosti plateb:

karty

dobirka  

 

MANDALY SEBEVĚDOMÍ vznikly, aby vám pomohly zažít tolik důležitý pocit bezpečí, a podpořili Vás k žádoucímu sebejistému chování. 

Vybarvováním obrázků z této knihy napomáhá:
– najít sebe sama
– najít své nadání
– svobodně se rozhodovat
– prožívat emoce
– věřit si.

Mandaly sebevědomí u Vás aktivují „zdravé sebevědomí“, které je předpokladem pro úspěšný život – soukromý i pracovní. Pokud i Vy chcete zažít kariérní postup, získat větší váhu mezi přáteli a především prožít spokojený život, tak Mandaly sebevědomí by neměly chybět ve Vaší knihovničce! 

 

Sebevědomí - kde ho můžu koupit? 1 kilo, prosím.

Kde bychom jej získali? Že by samo od sebe? Při narození?
Možná určitou dávku sebevědomí máme na startu, ...ale dál většinou už jen ubývá…
Kde bychom sebevědomí získali, když všude o něj spíš přicházíme - ať už doma, ve škole, ve sportovním či uměleckém kroužku, v práci.

Také se ti někdy honí hlavou věty typu “nikdy nic neudělám pořádně, to nemůžu dělat, tohle mi nikdy moc nešlo, na to jsem úplně levá, na tohle nemám vzdělání, talent apod.” Máš pocit, že ti chybí dostatek sebevědomí? Všechno, co o sobě říkáš, je něco, čemu jsi uvěřila, co ti říkali…

To, že se pak cítíš blbě, provinile, máš deprese, přejídáš se, nebo máš jiné podobné neduhy, je zcela normální. Podle průzkumu to tak nějak má drtivá většina lidí.

Uvěřila jsi tomu, že nejsi dokonalá a nemáš žádnou nebo jen malou hodnotu. Když se ti podaří alespoň na chvilku vypnout tento vodopád myšlenek, ve svém nitru ucítíš, že těmto nesmyslům ani nevěříš. Ale jak tyto omezující a kritizující myšlenky zastavit? Užasnou formou je malování. Vracíš se ke své dětské přirozenosti a vypínáš tím právě tu část mozku, která tě stále hlídá a omezuje.

 

Snadné řešení - Mandaly sebevědomí

Mandala je obraz, který tě dokáže vtáhnout do sebe, právě do toho nitra, kde na tebe negativní myšlenky, negativní hodnocení sebe sama, nemají vliv. Můžeš tak alespoň chvilku udržet ...Celý článek

 

Víc osobní a profesionální pomoc získáte na ENERGISTI.CZ, nebo především ženy ocení pomoc se sebevědomím od JANY NĚMCOVÉ - osobně / online.

Další informace

Hmotnost170 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Mandaly sebevědomí – Malováním k sebejistotě“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *