Sleva!

Mandaly vděčnosti – Požehnání pro život

133,00 

Poštovné: 84,00 Kč  Zásilkovna – Jiní dopravci

 

Jana NĚMCOVÁ

Nakladatelství: Bhakti

EAN: 9788087074206
ISBN: 978-80-87074-20-6

 

STÁHNĚTE SI MANDALU

 

Skladem

Možnosti plateb:

karty

dobirka  

 

Mandaly vděčnosti vám pomůžou s obrácením a zaměřením své pozornosti na všechno dobré, co jste prožili a co máte. Tím získáte přístup k mocné a tvořivé síle. Vděčnost je vaším vnitřním zdrojem. Je energetickým základem zázraku.

Dovolte vděčnosti, aby do vašeho života přinesla více štěstí, radosti a krásných okamžiků.

Mandaly vděčnosti fungují jako "mávnutí kouzelnou hůlkou", kdy projevením svého vděku se váš svět stává lepším. Jste šťastnější, úspěšnější, spokojenější, .... zdá se, že vám život víc přeje :-).

 

Jak udělat zázrak? Použijte Mandaly vděčnosti, protože vděčnost je klíčem a je velmi mocnou silou.

Dělat zázraky je v lidské povaze. (Už jen to, že čtete tento článek na svém počítači, je malý zázrak. Pro člověka 19. století by byly dnešní vymoženosti těžko popsatelné – pokud vůbec.) Když zázraky dovedou uskutečnit někteří lidé, znamená to, že se jedná o určitou schopnost, kterou máme ve své „výbavě“ všichni. Někteří více, jiní méně rozvinutou. Jejím základním kamenem je však vděčnost.

Pokoušíte-li se být vděční a nefunguje to (nedaří se vám dostatečně naladit (se), soustředění vám pořád utíká jinam a očekávaná energie nikde. Pak si nejspíš neumíte poradit s vnitřním konfliktem mezi nároky, které na vás klade okolí a tím, co opravdu chcete vy sami. Vyřešit to jde docela snadno. Vybarvováním Mandal vděčnosti.

Něco málo o vděčnosti

V knihách a ve slovnících se o vděčnosti dočtete, že je to projev uznání, pocit nebo vědomý postoj za něco, co jste obdrželi nebo obdržíte.

Vděčnost je vnitřním zdrojem naší energie, který dělá zázraky.  Jak ale cítit vděčnost, když nás všichni a všechno kolem přesvědčuje, co nám v našem životě chybí, co potřebujeme, jak máme vypadat, kolik vážit, jakou konfekční velikost nosit, jaké oblečení nosit, abychom byli celý článek

 

O autorce Janě Němcové:

Jana Němcová je také autorkou těchto knih: Mandaly důvěryMandaly odpuštění, Mandaly inspirace.

Jana pomáhá svým klientům - především ženám a dětem - s přípravou na zkoušky a se zlepšením soustředění a s učením, se zvýšením sebevědomí, s harmonizací vztahů doma v rodině i na pracovišti, s překonáním strachu a s přípravou na porod. Více zde.

Další informace

Hmotnost170 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Mandaly vděčnosti – Požehnání pro život“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *