Sleva!

Mandaly odpuštění – Svoboda srdce

133,00 

Poštovné: 84,00 Kč  Zásilkovna – Jiní dopravci

 

Jana NĚMCOVÁ

 

Nakladatelství: Bhakti

EAN: 9788087074183
ISBN: 978-80-87074-18-3

 

STÁHNĚTE SI MANDALU

Skladem

Možnosti plateb:

karty

dobirka  

 

Při malování Mandal odpuštění se přirozeně dostává ke slovu vaše pocitová část, která umí uvolnit i dávno zapomenuté negativní pocity. Umožní vám se tak osvobodit od minulosti, která vás brzdí. Mandaly odpuštění vám pomohou zbavit se stresu v podobě vin, křivd, zármutku. Díky tomu si připravíte i mnohem lepší a příjemnější budoucnost. V ní bude mnohem více radosti a štěstí, než bolesti a utrpení.

 

Proč odpustit?

Odpuštění navrátí do vašeho života radost z maličkostí, spontánnost, čistotu – jako to vidíme u malých dětí. 
Mandaly odpuštění pomáhají uvolnit:

– křivdy
– pocity viny
– pocity lítosti
– zármutek
– minulá pochybení.

Chcete-li zaručeně odpustit a zbavit se tak tíhy minulosti, využijte k tomu tuto jednoduchou pomůcku - Mandaly odpuštění - a osvoboďte tak své srdce jednou provždy.

 

Mandaly odpuštění - zbavte se balvanu minulosti.

Potřebujeme dnes ještě odpuštění? Nedávný zdravotnický výzkum v USA ukázal, že náš imunitní systém pracuje lépe a schopnost uzdravení se zvyšuje, pokud jsme odpočatí a uvolnění. Často si v sobě nosíme křivdy z minulosti a držíme se toho, co nám ublížilo. I když víme, že nám to škodí, neumíme jinak. Naše tělo všechny tyto bolestivé pocity ukládá a ty nám pak způsobují únavy, vyčerpání, deprese, dokonce až nemoci. Nejvíce vše odnáší srdce a nervový systém (důsledkem pak je infarkt, mrtvice, mozková příhoda,  ochrnutí....). To jsou holá fakta. Jak přerušit bludný kruh, kdy máme negativní zkušenost a ta se nám stále dokola, jen v různých situacích, potvrzuje?

Přerušit tento kruh pomáhá odpuštění. Slovo, které zná snad každý.  Co to však odpuštění znamená? Odpuštění nám nabízí možnost pustit se těchto bolestných situací a ulevit tak svému srdci. O odpuštění je velké množství literatury, která toto téma zbytečně rozebírá do nejmenších detailů. Tím člověku ještě víc zamotá hlavu, místo aby mu ji uvolnilo a pomohlo mu osvobodit se od minulých chyb, konfliktních situací a přerušit začarovaný kruh výčitek, vin a nekonečných scénářů mysli. Studiem literatury dochází k odpuštění jen na rozumové úrovni. Logicky si tak zdůvodníme, že na tuto situaci, nebo člověka je lepší zapomenout. To samozřejmě na (krátký) čas trochu pomůže, jenže…. Pocity nemají s rozumem moc společné, proto zůstávají dále v našem těle a při vhodné situaci se znovu projeví. Takže jaké odpuštění?  Při odpuštění musí odejít pocity.

Jak snadno odpustit? Použijte Mandaly odpuštění

Vybarvováním mandal ze sebe tento balvan dostanete. Nabízí velmi jednoduchý a hlavě účinný způsob, jak odpustit, celý článek

 

O autorce Janě Němcové

Jana Němcová je také autorkou těchto knih: Mandaly důvěryMandaly vděčnosti, Mandaly inspirace.

Jana pomáhá svým klientům - především ženám a dětem - s přípravou na zkoušky a se zlepšením soustředění a s učením, se zvýšením sebevědomí, s harmonizací vztahů doma v rodině i na pracovišti, s překonáním strachu a s přípravou na porod. Více zde.

Další informace

Hmotnost170 g

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Mandaly odpuštění – Svoboda srdce“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *