Close

Kam pro inspiraci, klid, harmonii, úspěch?

duha

Nejlepší inspirace přichází v rozpoložení klidu a přímo z vás samých. Čím jste uvolněnější, tím jsou řešení, která se vám nabízejí, lepší. Ta nejgeniálnější řešení jsou často těmi nejjednoduššími. Geniálních a zároveň jednoduchých přístupů není mnoho. Malování mandal mezi ně rozhodně patří, protože v sobě mají obě výše uvedené vlastnosti. Není náhoda, že se mandaly v minulosti objevovaly v obdobích největšího chaosu, aby přinesly klid a harmonii.


Uvedu praktický příklad ze současnosti. Při dočasných finančních potížích se zvedla úroveň vašich nepříjemných pocitů, které stále prožíváte, a tím se významně snížilo množství „dobrých“ řešení „jak z finančních potíží ven“ na minimum, nebo na nulu. Řešení, která se vám nabízejí, jsou často nevýhodná. Není nutné na ně přistoupit nebo se z toho hroutit. Upozorňují vás, že se cítíte mizerně, a tento pocit je možné změnit malováním mandal, což vám přinese pocit klidu a harmonie.


Jakmile se stabilizujete a uvolníte (= projeví se na vás změna), začnou vám přicházet lepší řešení. A právě na příchod geniálních nebo výhodných řešení je připravena praktická kniha Mandaly inspirace. Ty jsou zde, aby vám otevřely nové – lepší možnosti. Nejlepších výsledků pak dosáhnete při pravidelném malování.

Doporučení
Jestliže se aktuálně nacházíte ve vážnější situaci (zdravotní, finanční, vztahové, osobností), pak po dobu 30 dní pravidelně malujte mandaly. Právě mandaly nám pomáhají nalézt klid a harmonii uvnitř nás.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *