Close

Obchod

Sleva!

Nebe na Zemi – Archandělské reiki

238,00

Jiřina SLÁMOVÁ

Vydavatelství: Bhakti

EAN: 9788025474747
ISBN: 978-80-254-7474-7

Katalogové číslo: 015647 Kategorie:

Popis

Kniha obsahuje celkem 33 originálních poselství od dosud neznámých archandělů. 

Archandělé přinášejí návody, jak očistit a odlehčit svůj život od všeho, co nás poškozuje a brání nám ve spokojenosti. Celá planeta prochází důležitými změnami. Archandělé nás těmito změnami provedou krok za krokem a poskytnou nám potřebné rady, návody a hlavně ochranu.
Dostanou se vám do rukou velmi cenné informace. Většinou je třeba se k některým sdělením opakovaně vracet a souvislosti se ukáží až po nějakém čase. Poselství jsou předávána i při přednáškách a tvoří základ seminářů Archandělského Reiki, které jsou obohaceny novými vysoce účinnými archandělskými symboly. 
Stále více lidí je připraveno se s pomocí archandělů pustit do odhalování svých dosud nepoznaných schopností. Učíme se prožívat vlastní štěstí a řídit svůj život ve smyslu bezpodmínečné lásky k sobě, ke všemu a ke všem. Učíme se utišit nekonečné vnitřní boje a konečně se smířit sami se sebou. Pak jsme schopni přijmout sebe, druhé lidi a život takový jaký je. Pak pochopíme, že si svou realitu vytváříme sami podle svých svobodných rozhodnutí. Můžete se vydat na radostnou cestu, jejíž cílem jste vy sami. Nechť archandělé vedou vaše kroky.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Nebe na Zemi – Archandělské reiki“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *