Místo v srdci – Kniha pro partnerství

120,00 

Poštovné: 84,00 Kč  Zásilkovna – Jiní dopravci

 

Joyce a Barry VISSELLOVI

Nakladatelství: Bhakti

EAN: 9788090339415
ISBN: 80-903394-1-7

Ukázka z knihy

Skladem

Katalogové číslo: 011882 Kategorie:

Možnosti plateb:

karty

dobirka  

 

Místo v srdci je knihou jak pro skvělé partnerství, tak pro spokojené manželství

Tato kniha je pro všechny, kteří touží po hlubokém vztahu a po pěkném manželství.
Čím hlouběji se s určitou osobou dostaneme, tím více se dozvíme i sami o sobě, neboť více nedokonalostí vyplouvá na povrch. 
Čím méně toho budeme v sobě schovávat, tím více bude srdce otevřené druhým a tím větší radost k nám bude přicházet. Všichni toužíme po lásce a současně se bojíme toho, co skutečná láska vyžaduje. Spojit se v jedno, omezit vládu ega. 
Naše mysl bude přirozeně hledat osobu, s níž je snadné a pohodlné žít. Ale naše srdce, hlas naší duše, bude hledat osobu, která nám bude ideálním partnerem na cestě k Bohu. Mysl hledá bezproblémový vztah, ale srdce hledá duchovního partnera. 
Problémy s partnerem jsou velice často právě tím, co vás pohání kupředu. 

O autorech

Kniha je z pera manželských a rodinných poradců Joyce a Barryho Visselových (USA). Ve své bohaté praxi, jak s páry, tak jednotlivci - muži i ženami, se úspěšně zaměřují na manželství, partnerské vztahy, rodinný život, výchovu dětí a osobní růst. Jejich duchovní přístup nese účastníkům kurzů a klientům pozoruhodné výsledky a spokojené, stabilní manželství, stejně tak i spokojený osobní život. Věhlas a úspěšný přístup se donesl i do Bílého domu a také do vedení společnosti Googlu, s nimiž Visselovi také spolupracovali. Další jejich knihou jsou Modely lásky o výchově dětí a o rodičovství.

Krátká ukázka z knihy, jak na partnerství a manželství

I tady, u řeky Kern, jsem se cítil mnohem klidnější a vyrovnanější. Procházel jsem se lesem a asi jsem se díval na zem, že jsem si nevšiml nápisu, který byl vyrytý velkými písmeny do kůry stromu přede mnou. Měl tvar srdce a uvnitř vyrytá slova:

„Joyce, domov – to je jen pocit.“

Nejdřív jsem nevěřil vlastním očím. Díval jsem se překvapeně kolem sebe. Ale nikde nikdo! Pak mi došlo, že se mi to nezdá, že je to doopravdy. Kdyby tam chybělo
jméno, bylo by to pro mě pochopitelnější. Ale ne... dopad musel být přímý a tvrdý... a velice osobní! Rychle jsem běžel za Joyce a nohy se mi podlamovaly.
Už ani nevím, jestli jsem se při tom smál nebo plakal. Beze slova jsem ji k jejímu úžasu vedl zpátky k onomu stromu. Ano! Nápis tam byl pořád. Joyce zůstala stát jako přikovaná. V absolutním tichu jsme potom děkovali Bohu za tento zázrak. více

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Místo v srdci – Kniha pro partnerství“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *