Sleva!

Emoční jóga – Jak tělo může uzdravit mysl Bija Bennettová

222,00 

Poštovné: 66,00 Kč  Českou poštou – Jiní dopravci

 

Bija Bennettová

DharmaGaia

EAN 9788074360527

Není skladem

Katalogové číslo: 17063 Kategorie:

Možnosti plateb:

karty

dobirka  

 

Emoční jóga shrnuje autorčiny zkušenosti, které získala studiem vinijógy, áj­urvédy, celostní medicíny a dalších způsobů léčení. Představuje metodologii, která vám pomůže setkat se s emocemi, transformovat je a uzdravit a stejně tak pracovat i s vaším tělem a myslí.

Podstatou dobrého zdraví je z pohledu emoční jógy celistvý přístup, což znamená věnovat se fyzické, mentální, emocionální i spirituální části sebe sama. Pokud v sobě neseme jakoukoliv emoční kolizi, zůstáváme slabí bez ohledu na to, jak máme vypracované svaly. Záměrem jógové praxe je tedy být integro­vanou lidskou bytostí ve všech směrech.

Na základě tradičního učení o osmi stupních jógy autorka vytvořila systém osmi stupňů emoční jógy. První část každého stupně představuje jednu z osmi kvalit emočního uvědo­mění jako základ emočního sebezkoumání. Každá komponenta má svou jedi­nečnou kvalitu, a jestliže se s ní setkáme a použijeme ji, naučíme se rozeznávat své emoční zkušenosti z různých úhlů pohledu. Jednotlivé emoční kvality lze použít též jako prostředek zkoumání, který nám dovolí vidět několik možných způsobů, jak se vyrovnat s emoční situací. Druhá část nás seznamuje s tradiční jógovou naukou jednotlivých stupňů jógy v souvislosti s tematikou emocí.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Emoční jóga – Jak tělo může uzdravit mysl Bija Bennettová“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.