Close

Obchod

Sleva

Cesta poradního kruhu

458,00 349,00

Coyle Zimmerman

DharmaGaia

EAN 9788074360619

Katalogové číslo: 9788074360619 Kategorie:

Popis

Nová kvalita komunikace pro organizace, firmy, školy i rodinu.

Kniha přináší ucelený a detailní popis metody, která učí otevřené komunikaci, autentickému sdílení a společnému rozhodování.

Autoři nás podle tradice kalifornské Ojai Foundation provázejí praxí poradního kruhu v různých cílových skupinách a odkrývají jeho význam v mnoha oblastech života. Ukazují, jak nás tato prastará jednoduchá technika může vrátit ke kořenům lidské komunikace a vnést nové světlo do současných témat našich životů.

Zvláštní kapitoly jsou věnovány používání poradního kruhu v práci s dětmi a mládeží, ve školních skupinách, v rodinném prostředí, partnerských vztazích, komunitách i ve firmách.

PORADNÍ KRUH (angl. council, někdy také kruh otevřené komunikace, rada, shromáždění rady) je komunikační metoda směřující „od srdce k srdci“. Když usedáme do poradního kruhu, vstupujeme do autentického prostoru sdílení pravdivých příběhů. Promlouváme upřímně, nasloucháme srdcem a spontánně vyjadřujeme podstatu sdělení. Nehodnotíme, nic neočekáváme, jsme plně přítomní a vzájemně propojení bezpečím tradičního kruhu. Setkáváme se jako naši předkové u ohně, poznáváme se navzájem a nacházíme sami sebe

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Cesta poradního kruhu”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *