Mandaly odpuštění - Svoboda srdce

  • Náš TIP
Mandaly odpuštění - Svoboda srdce
  • Jana Němcová
  • Bhakti
  • SKLADEM. Zboží expedujeme do 3 pracovních dnů
Doporučená cena: 150 Kč
Vaše cena s DPH: 127 Kč
Ušetříte: 15% (23 Kč)

Proč odpustit? Odpuštění navrátí do vašeho života radost z maličkostí, spontánnost, čistotu - jako to vidíme u malých dětí. Mandaly odpuštění pomáhají uvolnit:
- křivdy
- pocity viny
- pocity lítosti
- zármutek
- minulá pochybení.
Při malování těchto mandal se přirozeně dostává ke slovu vaše pocitová část, která umí uvolnit i dávno zapomenuté negativní pocity a umožní vám tak osvobodit se od minulosti, která vás brzdí - pomohou vám zbavit se stresu (jsou to takové antistresové omalovánky pro dospělé).

Jana je autorkou také těchto titulů:
Mandaly vděčnosti - požehnání pro život
Mandaly důvěry - Jak v sobě probudit oheň

Jana Němcová
Jana Němcová Několik let organizovala kurzy osobního rozvoje v Uherském Hradišti. Po narození syna začala intenzivně studovat energetickou psychologii a EFT (ťukání na určité body k uvolnění emocí). Pracuje s touto metodou individuálně a ve skupinách. Vždy se snažila hledat jednoduché a účinné způsoby, jak změnit prožívání života. Aby místo stresu, lítosti a trápení, přišla radost a spokojenost. Když hledala s klienty radost v jejich životě a ptala se jich, co rádi dělali, když byli malí, u velké většiny odpověď zněla „malovali“. A tak začala vytvářet pro své klienty vzory mandal k vybarvování, aby se dostali do stavu, ve kterém jako děti byli – nezatížení stresem a starostmi, plní nadšení v objevování světa a radosti z každého okamžiku.
Je autorkou těchto mandal:
Mandaly odpuštění - svoboda srdce
Mandaly vděčnosti - požehnání pro život
Mandaly důvěry - Jak v sobě probudit oheň

Mohlo by Vás zajímat