Mandaly intuice

Mandaly intuice
  • Alexandra Kovandová
  • Bhakti
  • SKLADEM. Zboží expedujeme do 3 pracovních dnů
Doporučená cena: 150 Kč
Vaše cena s DPH: 127 Kč
Ušetříte: 15% (23 Kč)

Putování k vnitřní moudrosti


Mandaly intuice jsou roztomilou pomůckou, kterou lze použít na cestě k vnitřní moudrosti. Hodí se i ke zklidnění, sjednocení mysli, těla a duše nebo jen tak pro radost. Intuice není něco, čím je obdařen pouze někdo. Má ji každý z nás. Intuice nás vede jemně, někdy opakovaně, pomocí pocitů a jemných vnuknutí ke klidu, harmonii, štěstí a lásce. Vydejme se společně na cestu k vnitřní moudrosti – intuici. Tyto mandaly přináší zábavné putování k vnitřnímu prameni vědění. Tato sada mandal vám pomůže uvést vše uvnitř do pořádku, zharmonizovat, co je třeba a využít tak lépe vaše vlastní možnosti.

Alexandra je dále autorkou těchto mandal:
Mandaly zklidnění - zábava pro aktivní děti
Mandaly pro ženy - návrat ke kořenům
Mandaly štěstí - pro život v přítomnosti
Mandaly odvahy - Jak se zbavit strachu
Mandaly sebevědomí - malováním k sebejistotě
Mandaly života - vnitřní klid napořád

Alexandra Kovandová
Alexandra Kovandová Snaží se o cestu k harmonii a jednotě a nalézání krásy nejen v umění. Zabývá se alternativními formami psychologie, pedagogiky a medicíny.
Od roku 2006 se věnuje pulsové diagnostice, kterou studovala u Dušana Tomka, navštěvovala také úvod do artefiletiky. V letech 2008 až 2010 absolvovala kurzy Reiki" (I. až III. u Zdeňka Kotvana a Blanky Hrubé). V roce 2009 zahájila studium metody .Ruš, v níž dosáhla 2. stupně a podílela se též na její výuce (na úrovni asistence v letech 2011 a 1012). Zúčastnila se Oneness Awakening Course (2010) a kurzu pod vedením Michela Odenta:Fyziologický porod: teorie a praxe (2013). Má za sebou také dva semestry psychologie. Všechny získané zkušenosti využívá nejen při své práci, ale také v osobním životě. Je aktivním zastáncem domácího vzdělávání, nedávno se jí narodilo třetí dítě.
Je autorkou těchto mandal:
Mandaly zklidnění - zábava pro aktivní děti
Mandaly intuice - putování k vnitřní moudrosti
Mandaly sebevědomí - malováním k sebejistotě
Mandaly pro ženy - návrat ke kořenům
Mandaly štěstí - pro život v přítomnosti
Mandaly odvahy - Jak se zbavit strachu

Mohlo by Vás zajímat