Feng shui Katalog

P8010327.jpg

Podle východní filozofie Feng Shui je možné zařídit prostor kolem sebe, tak aby podporoval partnerské vztahy, vztahy s našimi dětmi, vytvářel harmonický domov, pohodu, bezstarostnost, dodával energii pro zdraví, úspěch v podnikání či dosažení kariéry, pro získání peněz.  Právě k tomuto účelu najdete v naší nabídce spoustu magických předmětů.  

Např. Buddhové – pro šťastný a spokojený život a vnitřní moudrost, čínské mince – k zajištění nevysychajícího zdroje peněz, křišťály, svícny a svíčky – energie ohně dodává sílu pro život, kaligrafie – pro štěstí, zdraví, úspěch, andělé – pro přivolání pomocných sil a další mystická zvířata – pro příchod bohatství (třínohá žába), krásných vztahů (mandarinské kachničky), úspěch v kariéře (želva s dračí hlavou) a další.

Řadit podle:
   
  ks
  Vaše cena s DPH: 105 Kč
  ks
  Vaše cena s DPH: 224 Kč
  Set šesti malých Buddhů se symboly bohatství a úspěchu. Velikost jednotlivých sošek cca 3x2x2 cm. Lze použít jednotlivě - ideální, pokud potřebujete více malých dárečků - můžete darovat pro podporu zdraví, spokojenosti, hojnosti nebo můžete dát do různých sektorů svého domu po jedné sošce. Každá soška je v malinko jiném provedení - všechny
  ks
  Vaše cena s DPH: 75 Kč

Strana 1 z 7

Celkem 95 záznamů